A čo vlastne robíme?

Montáž Klimatizácií

Našim hlavným zameraním je montáž klimatizácií našimi profesionálnymi technikmi s dlhoročnou praxou. Uvedomujeme si, že každá zakázka je iná a všetky priestory si vyžadujú osobitú pozornosť. Preto veríme, že indivuálny prístup ku každému klientovi je základom dobre odvedenej a kvalitnej práce a následnej spokojnosti nášho zákazníka.

Pravidelne akualizujeme našu ponuku, aby sme stále držali krok s technologickým pokrokom a chránili životné prostredie. Je len na vás, čo potrebujete: či už je to menšia klíma do domu alebo bytu, reštaurácie ktorá potrebuje ochladiť, alebo je to výrobná hala.

Obhliadku je nutné dohodnúť dopredu preto nás neváhajte kontaktovať.

serviskol-montaz

Servis klimatizácií

Tak ako všetky technické zariadenia aj klimatizácie potrebujú občas preveriť aby sa overila ich správna funkčnosť. Dobre poznáme všetky nami montované produkty a preto vieme rýchlo určiť diagnostiku a vyriešiť váš problém. Škála produktov pre ktorý poskytujeme servis je obrovská a problém nie je ani so staršími jednotkami. Nakoľko klimatizácia nie je práve najlacnejšia záležitosť, samozrejmosťou je aj pozáručný servis.

Každoročné pravidelné čistenie filtrov je nutná záležitosť aj kvôli správnemu fungovaniu vonkajšej aj vnútornej jednotky ako aj ochrany vášho zdravia, pretože zle vyčistený alebo zanesený filter môže do ovzdušia vypúšťať zdraviu škodlivé baktérie a alergény.

serviskol servis

Autorizovaný servis chladiarenských zariadení

Popri klimatizáciách sa venujeme aj servisu rôznych chladiarenských zariadení vo vašej domácnosti alebo prevádzke. Autorizovaný záručný ale aj pozáručný servis chladničiek, mrazničiek alebo aj autoklimatizácií. Výmena dielov v prípade spotrebiča ktorý je už po záručnej dobe, alebo pomoc s reklamáciou. V prípade havarijných situácií nás neváhajte kontaktovať.

Poskytujeme servis pre všetky známe značky. Kompletný zoznam nájdete TU.

servis chladničiek